HAYALLERİNİZİ UYGUN KOŞULLARDA GERÇEKLEŞTİRİN.

Bireysel Destek KredisiEvlenecek çiftlere, evinde tadilat yapmak isteyenlere, eşyalarını yenileyeceklere, bebek bekleyenlere, çocuğunu okutmak isteyenlere, otomobilini bakıma sokmak isteyenlere, ben yoruldum, biraz dinlenmek istiyorum, tatile çıkacağım diyenlere...36 ay vade ile, kefilsiz, ödemesi en kolay kredi.

Ev eşyası için kredi mi? Hemen verelim!Evinize alacağınız yeni eşyalar için veya evlilik öncesi tüm harcamalarınızı karşılamak üzere düzenlenmiş, alması ve ödemesi çok kolay bir kredi.
Okul parası için kredi mi? Hemen verelim!Hayallerinizin önüne eğitim masrafları geçmesin. Okul masrafları, üniversite, dershane ve yabancı dil kursu gibi eğitim amacıyla yapacağınız tüm harcamalarınızı kolayca karşılayın.
Doğum masrafı için kredi mi? Hemen verelim!Bebeğiniz aranıza katılmadan önce doğum masrafları ve bebek eşyaları gibi harcamalar için Bireysel Destek Kredisi alın, hem siz hem aileniz rahat etsin.
Oto bakımı için kredi mi? Hemen verelim!Bireysel Destek Kredisi ile arabanızın bakımını, istediğiniz yenilikleri yapabilir veya yaşı ne olursa olsun ikinci el araba alabilirsiniz.
Boya badana için kredi mi? Hemen verelim!Evinizde tadilat veya boya-badana yaptırmak istiyorsanız, Bireysel Destek Kredisi alın, rahat edin.
Tatil için kredi mi? Hemen verelim!Çok çalıştık, biraz da dinlenelim diyorsanız Garanti'den Bireysel Destek Kredisi alın, rahat bir tatil yapın.
 Başka kredi ihtiyaçlarınız mı var? Hemen verelim!Evleniyor musunuz? Bir arsa mı beğendiniz? Çocuğunuza bilgisayar mı almak istiyorsunuz? Başka neye ihtiyacınız var? Siz ihtiyacınızı belirleyin, biz kredinizi hemen verelim.Özellikler
  • Maksimum vade TL ve dövize endeksli kredilerde (USD/EUR/GBP/CHF/JPY)
    36 aydır.
  • Bordrolu çalışanlar için TL kredilerde maksimum vade 60 aydır.
  • Kredi başvuruları ortalama bir gün içerisinde değerlendirilmektedir.
  • Uygun faiz oranı avantajının yanı sıra kredi kullandırımında size en uygun ödeme planını belirleyebilirsiniz.
  • Kredi taleplerinde kefil koşulu aranmamakla beraber şubeler uygun gördükleri takdirde kefil talep etme hakkına sahiptir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !